Főoldal :: :: :: Belépés
...
Verseny+Tradíció
Legfrissebb
GALÉRIA

WKF MB

EREDMÉNYEK
  • 2015/2016. év eredményei

  • HÍREK/INFORMÁCIÓK
  • Fudokan OB
  • Felnőtt karate EB
  • Edzésidőpontok és helyszínek
  • Az eseménynaptár folyamatosan frissül helyszínekkel, információkkal.
  • Kiadó terem
    Kapcsolat
    Hecker Balázs
    +36-70-623-98-44
    Cheritah Laura
  • karatecsapat@gmail.com
  • Az oldallal kapcsolatos észrevételek.
  • Kapcsolat a csapat tagjaival egyelőre a belső levelezőlistán és a Facebook-on.
    Támogatóink









    Kulturális, Turisztikai és Sport Főosztály


    Főoldal » Információk » Anyagok

    EREDMÉNYEK 2015/2016. (1.)

     

    Rudolf Farmadin Emlékverseny ('15.12.13.)

    I. hely

    Loyal Lili - kumite

    Nichols Dávid - kumite

     

    Gankaku-Óbudai Kupa ('15.12.06.)

    I. hely

    Abou Maroun Antoinette - szivacs

    Almási Attila - szivacs

    Balla László Bendegúz - szivacs

    Bartucz Levente - szivacs

    Bányácski Bence - szivacs

    Bogdán Panna - szivacs

    Budavári Péter - szivacs

    Budavári Tamás - szivacs

    Csendes Vince - szivacs és kihon

    Czirják Csaba - haladó kata

    Déri Tamara - kihon

    Duhonyi Csaba - szivacs

    Hecker Ármin - szivacs és kihon 

    Hecker Bojána - haladó kumite

    Hegedüs Róbert - haladó kumite

    Horváth Zsombor - szivacs

    Klein Dávid - szivacs

    Krekó Gergő - haladó kata

    Kovács Luca - kezdő kumite

    Lénárd Hanna - szivacs

    Lévai Lotti - haladó kumite

    Lévai Márk - szivacs és kihon

    Lintz Alexandra - haéadó kata és kumite

    Mihályvári-Farkas Nikolett - kezdő kata és kumite

    Mile Petra - kihon

    Mohos Péter - kezdó kata és kumite

    Nguyen Xuan Bach - szivacs

    Oroszvári Alex - szivacs

    Polyák Olivér - szivacs

    Simon Hunor - szivacs

    Szabó Vilmos - szivacs

    Tahon Larina - szivacs és kezdő kata

    Tóbiás Ádám - szivacs

    Vainer Zsombor - kezdő kumite

    II. hely

    Almási Attila - kihon

    Bene Dávid - szivacs

    Berki József - szivacs

    Bogdán Panna - haladó kumite

    Déri Tamara - kihon

    Faragó Balázs - szivacs és kihon

    Filip Olivér - kihon

    Fülöp Sára - kumite

    Galántai Barnabás - szivacs

    Horváth Zsombor  - kihon

    Kiss- Lőrincz Patrik - kihon 

    Király Péter - haladó kata

    Kiss András - kezdő kata

    Kiss Kitti - szivacs

    Kokol Dávid - szivacs

    Kónya Milán - szivacs

    Kovács Luca - kezdő kata

    Lévai Lotti - szivacs

    Losonczi Lóránt - szivacs

    Mészáros Marcell -kihon

    Páczelt Orsolya - szivacs

    Pászli Szebasztián - haladó kumite

    Princz Zalán - kezdő kumite

    Schumann Balázs - szivacs

    Seres Viktor - kezdő kumite

    Simon Hunor - kihon

    Sipos-Csík Márton - szivacs

    Skovronszky Zina - kihon

    Somogyi Ádám - szivacs

    Szabó Eliza - kezdő kumite

    Szabó Vilmos - szivacs

    Szegedi Panni - szivacs

    Tóth Balázs - szivacs

    Varga Balázs - szivacs

    Vizi Henriett - szivacs

    kovács Luca és Kovács Szonja - testvér páros kata

    III. hely

    Bagu Bálint - haladó kumite

    Bálint Levente - szivacs és kihon

    Bodnár Áron - szivacs és kihon

    Bognár Anna - szivacs és kihon

    Borsodi Dusán - szivacs

    Filip Olivér - szivacs

    Galántai Barnabás - kihon

    Hecker Bojána - haladó kata

    Horváth Sándor - szivacs

    Járdi Léna - szivacs

    Király Péter - szivacs

    Kiss András - kezdő kumite

    Kiss-Lőrincz Patrik - szivacs

    Klimasz Márton - szivacs

    Kontár Bálint  - szivacs

    Kónya Milán - kihon

    Kónya Panna - kezdő kata

    Kulcsár András - szivacs

    Lőrincz Lili - szivacs

    Mészáros Boglárka - szivacs

    Nguyen Xuan Bach - haladó kata

    Nyíri Kristóf - szivacs

    Páczelt Orsolya - kihon

    Plézer Ádám - szivacs és kihon

    Rozmanicz Gergő - szivacs

    Sándor Ignác - szivacs

    Sándor Zita - szivacs

    Seres Viktor - kezdő kata

    Séfer Fédra - szivacs és kihon

    Sipos-Csík Márton - kihon

    Skovronszky Zina - szivacs

    Szilveszter Marcell - szivacs

    Tamás Bendegúz - kezdő kata

    Tordai Milán - szivacs és kihon

    Urbán Dénes - haladó kumite

    Virág Ervin - szivacs

    Virág Nóra - szivacs és kezdő kata

    Vizi Henriett - kezdő kata

     

    Tatami Kupa ('15.11.29.)

    (Kvalifikációs verseny)

    I. hely

    Jakubovics Dalma - kumite

    Király Pál - kumite

    Pozderka Dávid - kumite

    II. hely

    Bihary Boglárka - kumite

    Loyal Lili - kumite

    III. hely

    Hecker Bojána - kumite

    Jakubovics Dalma - kumite

    Kopfer Anna - kumite

    Kuron Bence - kumite

     

    Goju-Ryu Sziget Kupa ('15.11.28.)

    I. hely

    Hecker Bojána - kumite

    Hegedűs Róbert - kumite

    Király Péter - kata és kumite

    Krekó Gergely- kumite

    Ládi Anna - kumite

    Mohos Péter - kata

    Nguyen Xuan Bach -kata

    Szabó Mátyás - kumite

    Szilágyi Patrik - kumite

    Vainer Zsombor - kumite

    Király Pál, Nguyen Xuan Bach, Tamás Bendegúz - csapat kata

    Lintz Alexandra, Mihályvári-Farkas Nikolett, Mohos Péter - csapat kata

    II. hely

    Bihary Anna - kumite

    Király Márton - kumite

    Lintz Alexandra - kumite

    Mohos Péter - kumite

    Princz Zalán - kata

    Szilágyi Martin - kumite

    Vainer Zsombor - kata

    III. hely

    Bihary Anna - kata

    Princz Zalán - kumite

    Tamás Bendegúz - kata és kumite

    Princz Zalán, Krekó Gergely, Vainer Zsombor - csapat kata

     

    WKF Karate DiákOlimpia ('15.11.07.)

    I. hely

    Bihary Boglárka - kumite

    Hecker Bojána - kumite

    Jakubovics Dalma - kumite

    Király Pál - kumite

    Loyal Lili - kumite

    Mihályvári-Farkas Nikolett - utánpótlás kumite

    Sasadi Anna - kumite

    II. hely

    Kopfer Anna - kumite

    Kovács Luca - utánpőtlás kumite

    Mihályvári Farkas Nikolett - utánpótlás kata

    Mohos Péter - utánpótlás kumite

    Szabó Mátyás - utánpótlás kumite

    III. hely

    Hecker Bojána - kata

    Janó Tamás - kata és kumite

    Király Péter - kata és kumite

    Klotz Bence - kata

    Lintz Alexandra -  kumite

    Sasadi Zsuzsa - kumite

    Szabó Eliza - utánpótlás kumite

    Tóbiás Csaba - kumite

    Urbán Dénes - utánpótlás kumite

     

    Hungarian Open ('15.10.24.)

    (Kvalifikációs verseny)

    I. hely

    Bihary Boglárka - kumite

    Jakubovics Dalma - kumite

    Kuron Bence - kumite

    Nichols Dávid - kumite

    Pozderka Dávid - kumite

    Szabó Eliza - utánpótlás kumite

    Tarsoly Tamás - kumite

    II. hely

    Hecker Bojána - kumite

    Kopfer Noémi - kumite

    Loyal Lili - utánpótlás kumite

    Sasadi Anna - kumite

    Urbán Dénes - utánpótlás kumite

    III. hely

    Hecker Bojána - kata

    Janó Tamás - - kumite

    Kiss András - kumite

    Mihályvári Farkas Nikolett - utánpótlás kata

    Nagy Balázs - kumite

    Sasadi Zsuzsa - kumite

    Tóbiás Csaba - kumite

    Urbán Dénes - utánpótlás kata

    Bihary Boglárka, Jakudovics Dalma, Sasadi Zsuzsa - csapatkata

     

    Óbuda Kupa ('15.10.17.)

    I. hely

    Bartha Benedek - szivacskumite

    Hecker Bojána - kumite

    Kónya Milán - szivacskumite

    Kopfer Anna - kumite

    Kovács Luca - kumite

    Lőrincz Lili - szivacskumite

    Mile Petra - szivacskumite

    Oroszváry Alex - szivacskumite

    Pincz Zalán - kumite

    Szabó Eliza - kumite 

    Szabó Vilmos - kata

    Vizi Henrietta - szivacskumite

    Mihályvári, Hecker, Kopfer - csapatkata

    Urbán, Mohos Pászli - csapatkata

    II. hely

    Hecker Ármin - szivacskumite

    Hecker Bojána - kata

    Hegedűs Róbert - kumite

    Kis Kitti - szivacskumite

    Lévay Márk - szivacskumite

    Lintz Alexandra - kumite

    MihályváriFarkas Nikolett - kata

    Mohos Péter - kata és kumite

    Princz Zalán - kata

    Szabó Vilmos - szivacskumite

    Urbán Dénes - kata és kumite

    III. hely

    Bartucz Levente - szivacskumite

    Bogdán Panna - szivacskumite

    Deák Sára - szivacskumite

    Déri Tamara - szivacskumite

    Kálmán Erik - kumite

    Kis Kitti - kata

    Kónya Panna - szivacskumite

    Lintz Alexandra - kata

    Mihályvári Farkas Nikolett - kumite

    Pászli Szebasztián - kumite

     

    Avas Kupa ('15.10.11.)

    I. hely

    Bihary Boglárka

    Jakubovics Dalma

    Király Pál 

    Lintz Alexandra

    Loyal Lili

    II. hely

    Király Péter

    Klotz Bence

    Kovács Luca

    Sasadi Zsuzsa

    Tarsoly Tamás

    III. hely

    Hecker Bojána

    Janó Tamás

    Ládi Anna

    Mihályvári-Farkas Nikolett

    Seres Viktor

     

    Croatia Open ('15.10.03-04.)

    (Kvalifikációs verseny)

    I. hely

    Nagy Balázs

    Nichols Dávid

    II. hely

    Kopfer Noémi

    III. hely

    Bihary Boglárka

    Jakubovics Dalma

    Molnár Réka

    Tóbiás Csaba

     

    German Open ('15.09.26-27.)

    (Kvalifikációs verseny)

    III. hely

    Tadissi Yves Martial

     

    Cikádor Kupa ('15.09.26.)

    I. hely

    Bihary Boglárka

    Hecker Bojána

    Jakubovics Dalma

    Janó Tamás (felnőtt kategória)

    Király Pál (ifi és kadet kategória)

    Kopfer Anna

    Kovács Luca

    Loyal Lili

    Urbán Dénes

    II. hely

    Janó Tamás (junior kategória)

    Kántor Gergely

    Kiss András

    Lintz Alexandra

    Mihályvári-Farkas Nikolett

    Orosz Zsófia

    III. hely

    Jóvári Emese

    Király Márton

    Király Péter

    Kopfer Noémi

    Kuron Bence (junior és felnőtt kategória)

    Ládi Anna

    Nagy Balázs

    Princz Zalán

    Szabó Mátyás

    Tóbiás Csaba

    Sasadi Anna

     

    17. Budapest Open ('15.09.19-20.)

    (Kvalifikációs verseny)

    I. hely

    Jakubovics Dalma

    Kiss András

    Molnár Réka

    Tadissi Yves Martial

    II. hely

    Nichols Dávid

    Pozderka Dávid (felnőtt kategória)

    Molnár Réka (csapat kumite)

    Tadissi YÍves Martial (csapat kumite)

    III. hely

    Bihary Boglárka

    Pozderka Dávid (junior és U21 kategória)

    Tarsoly Tamás

     

    Medimurje Open ('15.09.05.)

    I. hely

    Bihary Boglárka

    Jakubovics Dalma

    Molnár Réka

    Nichols Dávid

    II. hely

    Jakubovics Dalma

    Kuron Bence

    Nagy Balázs

    Pozderka Dávid

    Tóbiás Csaba

    III. hely

    Klotz Zsófia

    Nichols Dávid

    Pozderka Dávid

    Tarsoly Tamás

    Kategória: Anyagok
    Megtekintések száma: 1281
    ...
    Köszönjük mindenkinek, aki támogatja adója 1%-ával csapatunkat! ... KÖSZÖNJÜK!
    Facebook



    Facebook regisztrációhoz kötött oldal!
    Statisztika

    Online összesen: 1
    Vendégek: 1
    Felhasználók: 0