Főoldal :: :: :: Belépés
...
Verseny+Tradíció
Legfrissebb
GALÉRIA

WKF MB

EREDMÉNYEK
  • 2015/2016. év eredményei

  • HÍREK/INFORMÁCIÓK
  • Fudokan OB
  • Felnőtt karate EB
  • Edzésidőpontok és helyszínek
  • Az eseménynaptár folyamatosan frissül helyszínekkel, információkkal.
  • Kiadó terem
    Kapcsolat
    Hecker Balázs
    +36-70-623-98-44
    Cheritah Laura
  • karatecsapat@gmail.com
  • Az oldallal kapcsolatos észrevételek.
  • Kapcsolat a csapat tagjaival egyelőre a belső levelezőlistán és a Facebook-on.
    Támogatóink









    Kulturális, Turisztikai és Sport Főosztály


    Főoldal » Információk » Anyagok

    EREDMÉNYEK 2014/2015.

     

    Slovakian Youth Open ('15.05.30.)

    I. hely

    Kiss András - kumite

    Tarsoly Tamás - kumite

    II. hely

    Jakubovics Dalma - kumite

    III. hely

    Kuron Bence - kumite

    Nagy Balázs - kumite

    Nichols Dávid - kumite

     

    U 21 Randori ('15.05.16-17.)

    I. hely

    Király Pál - kumite

    III. hely

    Hecker Bojána - kumite

    Tarsoly Tamás - kumite

    IV. hely

    Bihary Boglárka - kumite

    Janó Tamás - kumite

    Kuron Bence - kumite

    Loyal Lili - kumite

     

    Hradec Kralove ('15.04.25.)

    (Kvalifikációs verseny)

    II. hely

    Tarsoly Tamás - kumite

    Janó Tamás, Kiss András, Kuron Bence, Pozderka Dávid - csapat kumite

    III. hely

    Sasadi Anna - kumite

     

    WKF Magyar Bajnokság ('15.04.18-19.)

    (Kvalifikációs verseny)

    I. hely

    Bihary Boglárka - kumite

    Hecker Bojána - kumite

    Király Pál - kumite

    Nagy Balázs - kumite

    Molnár Réka - felnőtt kumite

    Pozderka Dávid - junior kumite

    Sasadi Anna - kadet kumite

    Tadissi Yves Martial - felnőtt kumite

    Király P., Mohos P,. Seres V. - U10 kata csapat

    Hecker B., Loyal l,. Mihályvári N. - U10 kata csapat

    Király P,. Nagy B,. Urbán D,. Tóbiás Cs, - U14 kumite csapat

    Bihary B,. Klotz Zs,. Szabó E,. Kopfer N, - U14 kumite csapat

    Nichols D,. Pozderka D,. Tarsoly T,. Kiss A,. Király M,. Szabó M, - U18 kumite csapat

    II. hely

    Kopfer Noémi  - kumite

    Ládi Anna - kumite

    Király P,. Nagy B., Tóbiás Cs, - U14 kata csapat

    Orosz Zs,. Sasadi A, - U18 női kumite csapat

    III. hely

    Bihary Boglárka - kata

    Jakubovics Dalma - kumite

    Janó Tamás - junior kumite

    Kiss András - junior kumite

    Klotz Bence - kata

    Klotz Zsófia - kumite

    Kuron Bence - junior kumite

    Mohos Péter - kata

    Nichols Dávid - kumite

    Orosz Zsófia - junior kumite

    Tóbiás Csaba - kumite

    Pászli Sz,. Urbán D,. Vainer Zs. - U10 kata csapat

    Kántor G,. Kiss A,. Le Viet Dung - U14 kata csapat

    U14 lány kata csapat

     

    WKF Utánpótlás Magyar Bajnokság ('15.04.18.)

    I. hely

    Le Viet Dung - kata és kumite

    Loyal Lili - kumite

    Sasadi Zsuzsa - kumite

    II. hely

    Nguyen Xuan Bach  - kata

    Sasadi Zsuzsa - kata

    III. hely

    Kovács Luca - kumite

    Mihályvári Farkas Nikolett - kumite

     

    Grand Prix Slovakia ('15.04.12.)

    (Kvalifikációs verseny)

    I. hely

    Kiss András - kumite

    Nichols Dávid - kumite

    Pozderka Dávid - kumite

    II. hely

    Kuron Bence - kumite

     

    SKI MSZ Országos Bajnokság ('15.04.11.)

    I. hely

    Bihary Boglárka (2x)

    Király Márton

    Király Pál

    Kántor Gergely

    Klotz Bence

    Klotz Zsófia (2x)

    Lintz Alekszandra

    Loyal Lili (2x)

    Mihályvári Farkas Nikolett

    Nagy Balázs (2x)

    Orosz Zsófia

    Sasadi Zsuzsa

    Szilárd Péter

    Tóbiás Csaba (2x)

    Hecker Bojána, Mihályvári F. Nikolett, Loyal Lili

    Bihary Boglárka, Jakubovics Dalma, Sasadi Zsuzsa

    Bihary Anna, Klotz Zsófia, Ládi Anna

    Király Pál, Nagy Balázs, Tóbiás Csaba

    II. hely

    Hecker Bojána (2x)

    Kiss András

    Ládi Anna

    Le Viet Dong (2x)

    Sasadi Zsuzsa

    Seres Viktor

    Király Péter, Mohos Péter, Seres Viktor

    III. hely

    Bihary Anna

    Mihályvári Farkas Nikolett

    Nguien Xuan Bach (2x)

    Jóvári Emese

    Kovács Szonja (2x)

    Kántor, Kovács Szonja, Lintz Alekszandra

    Király Márton, Klotz Bence, Szilárd Péter

    Kiss András, Pászli Szebasztián, Vainer Zsombor

     

    Erzsébet Kupa ('15.03.28.)

    I. hely

    Hecker Bojána - kumite

    Kiss András - kumite

    Nagy Balázs - kata

    Tahon Larina - kata

    Tarsoly Tamás - kumite

    II. hely

    Loyal Lili  - kata és kumite

    Király Pál - kumite

    Király Péter - kata

    III. hely

    Hecker Bojána - kata

    Tarsoly Tamás - kumite

     

    Széki Kupa ('15.03.21.)

    I. hely

    Bihary Boglárka - kumite

    Kopfer Anna - kumite

    Kuron Bence - kumite

    Mihályvári Farkas Nikolett - kumite

    Sasadi Zsuzsa - kata

    Szabó Eliza - kumite

    Tóbiás Csaba - kata és kumite

    II. hely

    Hecker Bojána - kumite

    Janó Tamás - kata és kumite

    Kopfer Anna - kata

    Orosz Zsófia - kumite

    Sasadi Anna - kumite

    Sasadi Zsuzsa - kumite

    Szabó Mátyás - kumite

    Urbán Dénes - kumite

    III. hely

    Bihary Boglárka - kata

    Jakubovics Dalma - kata

    Janó Tamás - kumite

    Jóvári Emese - kumite

    Király Márton - kumite

    Klotz Bence - kata

    Klotz Zsófia - kata

    Loyal Lili - kumite

    Mohos Péter - kata és kumite

    Nichols Dávid - kumite

    Szabó Eliza - kata

     

    Fudokan Országos Bajnokság ('15.03.07.)

    I. hely

    Bihary Anna

    Burján Brigitta

    Hecker Bojána (2x)

    Király Péter

    Klotz Bence

    Kopfer Anna (2x)

    Kovács Luca

    Kovács Szonja

    Ládi Anna

    Le Viet Dong

    Mihályvári Farkas Nikolett

    Mohos Péter

    Orosz Zsófia

    Pászli Szebasztián

    Szabó Eliza

    Szabó Mátyás

    II. hely

    Burján Brigitta

    Király Márton

    Ládi Anna

    Loyal Lili (2x)

    Nguyen Xuan Bach (2x)

    Szabó Eliza

    Szilárd Péter

    III. hely

    Király Péter

    Kovács Luca

    Mihályvári Farkas Nikolett

    Mohos Péter

    Orosz Zsófia

    Pászli Szebasztián

     

    Tatami Kupa ('15.03.07.)

    (Kvalifikációs verseny)

    I. hely

    Bihary Boglárka - kumite

    Kuron Bence - kumite

    Pozderka Dávid - kumite

    II. hely

    Jakubovics Dalma - kumite

    III. hely

    Klotz Zsófia - kumite

    Nichols Dávid - kumite

    Tóbiás Csaba - kumite

     

    Halom Kupa ('15.02.21.)

     

    Berlin Open ('15.02.21.)

    I. hely

    Janó Tamás - junior +76 kg

    Kiss András - junior -61 kg és open kategória

    Kuron Bence - junior -55 kg

    Nichols Dávid - kadet -52 kg

    Pozderka Dávid - junior -76 kg

    II. hely

    Janó Tamás - open kategória

    Nichols Dávid - junior -55 kg

    Tarsoly Tamás - kadet -63 kg

    III. hely

    Pozderka Dávid - open kategória

    V. hely

    Sasadi Anna - kadet -54 kg

     

    Open Shito Karate World Cup ('14.12.06.)

    I. hely

    Jakubovics Dalma - kumite

    Király Pál - kumite

    Kiss Amdrás - kumite

    Nagy Balázs - kumite

    Nichols Dávid - kumite

    Sasadi Zsuzsa - kumite

    Tarsoly Tamás - kumite

    Tóbiás Csaba - kumite

    Bihary Boglárka, Sasadi Anna - csapat kumite

    II. hely

    Bihary Boglárka - kumite

    Janó Tamás - kumite

    Orosz Zsófia - kumite

    Bihary Anna, Ládi Anna, Sasadi Anna - csapat kata

    III. hely

    Bihary Boglárka, Jakubovics Dalma, Sasadi Zsuzsa - csapat kata

    Nagy Balázs, Tarsoly Tamás - csapat kumite

     

    II. Gankaku-Óbudai Kupa ('14.11.29.)

    I. hely

    Bihary Anna - kata és kumite

    Hecker Bojána - szivacskumite és kihon

    Király Márton - kumite

    Király Márton, Király Pál - testvér kata

    Kovács Luca - kumite

    Kovács Márk - szivacskumite

    Kovács Szonja - kumite

    Loyal Lili - szivacskumite

    Magyar Balázs - kumite

    Mészáros Marcell - sziivacskumite

    Mohos Péter - kata és kumite

    Nagy Balázs - kumite (2x)

    Tahon Larina - sziivacskumite és kihon

    Vainer Attila - kata

    II. hely

    Abou Maroun Antoanette - szivacskumite

    Bánhegyi Ádám - szivacskumite

    Jóvári Emese - kumite

    Király Péter - szivacskumite

    Kiss Kitti - kata

    Kiss Lőrincz Patrik - szivacskumite

    Kontár Bálint - szivacskumite

    Kovács Emma - szivacskumite

    Kovács Luca - kata

    Ládi Anna - kata és kumite

    Magyar Balázs - kumite

    Mihályvári Frkas Nikolett - kumite

    Nguyen "Beki" - kata és szivacskumite

    Tordai Milán - szivacskumite

    Vainer Zsombor, Vainer Attila - testvér kata

    III. hely

    Berki József - szivacskumite

    Déri Tamara - szivacskumite

    Jóvári Emese - kumite

    Király Márton - kata

    Király Péter - kata

    Kiss András - kata

    Kovács Luca, Kovács Szonja - testvér kata

    Kovács Szonja - kata

    Mihályvári Farkas Nikolett - kata

    Pászli Szebasztián - kumite

    Seres Viktor - kumite

    Vainer Zsombor - kumite

    Virág Nóra - kata

     

    Tatami Kupa ('14.11.22.)

    (Kvalifikációs verseny)

    I. hely

    Király Pál - kumite

    Tóbiás Csaba - kumite

    II. hely

    Sasadi Anna - kumite

    III. hely

    Bihary Boglárka - kumite

    Janó Tamás - kumite

    Klotz Zsófia - kumite

    Nichols Dávid - kumite

    Pozderka Dávid - kumite

     

    WKF Karate Diákolimpia ('14.11.15.)

    (Kvalifikációs verseny)

    I. hely

    Bihary Boglárka - kumite

    Sasadi Zsuzsa - kata

    Sasadi Zsuzsa - kumite

    II. hely

    Jakubovics Dalma - kumite

    Orosz Zsófia - kumite

    Pozderka Dávid - kimute

    Tarsoly Tamás - kumite

    III. hely

    Hecker Bojána - kata

    Janó Tamás - kata

    Janó Tamás - kumite

    Király Péter - kata

    Klotz Zsófia - kumite

    Orosz Zsófia - kumite

    Sasadi Anna - kumite

    Tarsoly Tamás - kumite

    Tóbiás Csaba - kumite

     

    Goju-Ryu Sziget Kupa ('14.11.08.)

    I. hely

    Bihary Boglárka (2x)

    Jakubovics Dalma

    Király Pál

    Klotz Zsófia (2x)

    Magyar Balázs

    Mohos Péter

    Orosz Zsófia

    Pozderka Dávid

    Sasadi Zsuzsa

    Tarsoly Tamás

    Tóbiás Csaba

    Bihary Boglárka, Jakubovics Dalma, Sasadi Zsuzsa (2x)

    Király Pál, Klotz Bence, Tóbiás Csaba

    Klotz Zsófia, Ládi Anna, Sasadi Anna

    Magyar Balázs, Nagy Balázs, Tóbiás Csaba

    II. hely

    Burján Brigitta

    Czirják Csaba

    Jakubovics Dalma

    Janó Tamás (2x)

    Király Péter

    Klotz Bence

    Nagy Balázs (2x)

    Orosz Zsófia

    Sasadi Anna (2x)

    Sasadi Zsuzsa

    Urbán Dénes

    Bihary Anna, Ládi Anna, Sasadi Anna

    Czibere Bence, Király Pál, Tarsoly Tamás

    Czirják Csaba, Magyar Balázs, Nagy Balázs

    Hecker Bojána, Király Péter, Mihályvári Farkas Nikolett

    III. hely

    Bihary Anna (2x)

    Burján Brigitta

    Czibere Bence

    Klotz Bence

    Ládi Anna (2x)

    Magyar Balázs

    Mihályvári Farkas Nikolett

    Tóbiás Csaba

    Pászli Szebasztian, Urbán Dénes, Vainer Zsombor

     

    Avas Kupa ('14.10.26.)

    I. hely

    Bihary Boglárka

    Jakubovics Dalma

    Nagy Balázs

    Orosz Zsófia

    Sasadi Anna

    Tarsoly Tamás

    II. hely

    Janó Tamás

    Magyar Balázs

    Sasadi Zsuzsa

    III. hely

    Jakubovics Dalma

    Janó Tamás

    Nichols Dávid

    Sasadi Zsuzsa

     

    Céghmester Kupa ('14.10.18.)

    (Kvalifikációs verseny)

    I. hely

    Pozderka Dávid - kumite

    Sasadi Zsuzsa - kata

    Sasadi Zsuzsa - kumite

    Tarsoly Tamás - kumita

    Tóbiás Csaba - kumite

    II. hely

    Kiss András - kumite

    III. hely

    Orosz Zsófia - kumite

    Nagy Balázs, Tarsoly Tamás, Tóbiás Csaba - U14 csapatkata

     

    CROATIA OPEN ('14.10.04-05.)

    (Kvalifikációs verseny)

    I. hely

    Tóbiás Csaba - kumite

    II. hely

    Bihary Boglárka - kumite

    Sasadi Anna - kumite

    III. hely

    Kiss András - kumite

    Tadissi Martial - kumite

     

    BUDAPEST OPEN ('14.09.20-21.)

    (Kvalifikációs verseny)

    I. hely

    Király Pál - kumite

    Kiss András - kumite

    II. hely

    Pozderka Dávid - kumite

    III. hely

    Bihary Boglárka

    Jakubovics Dalma

    Sasadi Anna

     

    ZÁGRÁB OPEN ('14.09.14.)

    (Kvalifikációs verseny)

    II. hely

    Pozderka Dávid - kumite

     

    MEDIMURJE OPEN ('14.09.06.)

    I. hely

    Sasadi Anna - kumite

    Tóbiás Csaba - kumite

    II. hely

    Bihary Boglárka - kumite

    Tarsoly Tamás - kumite

    III. hely

    Király Pál - kumite

     
    Kategória: Anyagok
    Megtekintések száma: 1111
    ...
    Köszönjük mindenkinek, aki támogatja adója 1%-ával csapatunkat! ... KÖSZÖNJÜK!
    Facebook



    Facebook regisztrációhoz kötött oldal!
    Statisztika

    Online összesen: 1
    Vendégek: 1
    Felhasználók: 0